fbpx

3 júl 2020

MIVIA BEAUTY o kurze pletenia rasta a afro copíkov

/
Komentáre0

Opäť som dostala možnosť vám priblížiť môj ďalší deň strávený vo Fame. Tentoraz  išlo o kurz afro a rasta copíkov a priberaných vrkočov.  Mala som od toho veľké očakávania a veľmi som sa tešila, že sa naučím opäť niečo nové. Lektorka Sandra bola veľmi milá a ochotná. Snažila sa nám odovzdať zo seba maximum.

Najskôr sme prebrali teoretickú časť a potom sme sa vrhli na praktickú. Každá sme dostali modelku a na živých vlasoch sme skúšali základné postupy.  Niekomu to išlo hneď, niekto potreboval viac pomôcť. A hádajte, do ktorej skupiny som patrila ja? No samozrejme, že do tej slabšej 😀 nie, nešlo mi to, ale že vôbec ☺ dokonca som si povedala, že toto asi nebude pre mňa a nebudem sa tomu v budúcnosti venovať. Ale potom, za pomoci Sandry, som to nejako dobojovala.

Super bolo to, že sme sa venovali každá konkrétnym veciam-nedostatkom..či už postup, štýl, druh copíkov…Naozaj, každá zo študentiek si odniesla informácie, ktoré potrebovala.  Na konci sm
e dostali certifikáty v 3 jazykoch a spokojne sme odišli s novými poznatkami. Ja som odchádzala s tým, že toto naozaj nie je pre mňa a naozaj to asi robiť nikdy nebudem. Ale! Nakoľko ja som človek cieľavedomý a dostala som výborné základy na kurze, tak som večer začala trénovať na cvičnej hlave. A zrazu sa mi vyjasnilo. Teraz začínam s pletením, som si viac a viac istejšia a začínam si veriť ☺

Takže moje odporúčanie je…aj keď vám niečo na kurze nejde, neznamená to, že vám to nepôjde nikdy. Lektori vo Fame sú naozaj úžasní a ochotní vám odovzdať všetky svoje poznatky a skúsenosti.

Fame jednoznačne odporúčam nie len kvôli kvalitným lektorom, ale aj kvôli skvelému prístupu celej agentúry, na čele s riaditeľkou Terkou Madarovou. 

MIVIA BEAUTY 🙂

 

 

Facebook