fbpx

Referencie

Prvé dotyky s maskérskym umením ma stretli na Vysokej škole múzických umení v Bratislave, kde som študovala spev. Dva semestre umeleckého maskérstva mi dali základ, ktorý som dlhé roky využívala nielen pri mnohých úlohách v divadle, ale aj na koncertnom pódiu. Pred ôsmymi rokmi som sa začala intenzívnejšie zaujímať o nové trendy vo vizáži a v účesovej tvorbe. Prvým kurzom, ktorý ma znovu naštartoval a stál na začiatku mojej kariéry vizážistky, bol akreditovaný kurz IMAGE-MAKER, ktorý mi ponúkol komplexnejšie odhaliť tajomstvá sveta módy, stylingu i vizáže. Po ňom som absolvovala ďalšie kurzy nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, kde som bola prijatá za Gold člena Asociácie vizážistov a stylistov ČR. Učila som sa od tých najlepších – od majstrov Slovenska, Európy i sveta. Získala som mnohé ocenenia a stala som sa dvojnásobnou absolútnou víťazkou súťaže „Vizážista roka“.

Ľudmila Piptová, Absolvent, Vizážista roka 2011 a 2012

Na kurz IMAGE-MAKER mám veľmi dobré spomienky, stretli sme sa dobrá partia, lektori boli tiež veľmi fajn. Na kurze vládla super atmosféra aj informácie boli posunuté pútavou formou. Napriek tomu, že kurz bol v začiatkoch, bol to pre mňa prínos a určite ho odporúčam ľudom, ktorých baví móda.

Róbert Vrzala, Absolvent, módny návrhár

 Před čtyřmi lety jsem absolvovala letní intenzivní kurz IMAGE-MAKER a opravdu nelituji…velmi mě posunul v oblasti módy a líčení ,což využívám ve své profesi. Dodnes na tento týden moc ráda vzpomínám a všem, kdo se zajímají a chtějí pracovat v této oblasti DOPORUČUJI. Kurz je veden velmi profesionálně, potkáte zde spoustu zajímavých lidi a atmosféra Vás neskutečně strhne! 

Radka Marková, Absolvent, majiteľka kaderníckeho salónu Top Hair

Kurz IMAGE-MAKER bol pre mňa nový začiatok. Na kurze som sa naučila veľa zaujímavých vecí, z ktorých čerpám dodnes. Vrelo ho odporučám všetým, ktorí chcú svoje sny transformovať na svoj život. Skvelí ľudia, nespočetne veľa kvalitných informácií, priestor na svoju vlastnú realizáciu a spolupráca s agentúrou aj po ukončení kurzu. Ďakujem za všetko. ☺

Patrícia Semanová, Absolvent, Blogger roka 2014 - 3. miesto, Blogger roka 2015 - 2. miesto

S kurzom vizáže, stylingu a účesov som bola spokojná. Prebiehal vo veľmi pohodovej a milej atmosfére. Stretla som množstvo zaujímavých ľudí a aj priestory, kde kurz prebiehal boli naozaj pekné. Užila som si ho.

Silvia Vaneková, Absolvent, maskérka RTVS

Je potešujúce zistiť, že pri sebarealizácii a napredovaní môže dôjsť k spojeniu príjemného s užitočným. Naučila som sa novým zručnostiam, vyskúšala som si lektorovanie, získala som prácu svojich snov a spoznala som skvelých ľudí, z okruhu ktorých sa vykľuli viacerí dlhoroční priatelia. Za všetko vďačím práve kurzu vizáže, stylingu a účesov.

Katarína Tomášiková, Absolvent, manager škandinávskej odevnej značky

S kurzom IMAGE-MAKER som bola veľmi spokojná. O módu, krásu a šminky som sa zaujímala už dlhšie a tento kurz mi ich pomohol viac objaviť. Nakoľko som mala neodkladné pracovné povinnosti, kurz som musela absolvovať na dva krát, čo ale nebolo vôbec na škodu! Na kurze som sa bavila, stretla som skvelých ľudí a s druhou skupinou, s ktorou sme fotili záverečné portfólio sme sa dokonca dohodli, že si pôjdeme modelmi sami sebe 🙂 Veľmi som si to užila a nadobudnuté poznatky využívam dodnes.

Oli Beständig, Absolvent, Olympionička

S kurzom IMAGE-MAKER som bola veľmi spokojná. Líčila som už pred týmto kurzom, ale až tento kurz ma posunul na najvyššiu úroveň a líčeniu som sa začala venovať profesionálne. Okrem toho, že som sa zdokonalila ako vizážistka, kurz mi určite pozdvihol aj sebavedomie. Teraz som sama lektorkou a kurzantky sa snažím smerovať rovnako, ako som bola smerovaná ja. To znamená, aby ich práca bola precízna a kreatívna. Snažím sa im vždy ukázať čo najviac techník, prezradiť im svoje triky a posunúť im aj svoje know-how.

Claudia Danihelová, Absolvent, lektor, zakladateľka značky thisismans.world

Kurz IMAGE-MAKER som obsolvovala v jeho ranných začiatkoch a bola som úplny začiatočník. Rada som sa pekne obliekala a líčila takže ma viedli spočiatku osobné záujmy, no neskôr mi líčenie a styling prirástol tak k srdcu že sa mu dnes venujem profesionálne. Kurz mi poskytol základy ktoré sú potrebné a bol takým tým odrazovým mostíkom pre rozvoj mojej vlastnej kreativity. A navyše som vďaka nemu spoznala skvelých ľudí ktorí zdieľajú rovnakú vášeň.

Mischel Warenits, Absolvent

Workshop „Večerné a svadobné líčenie“ odporúčam každej dáme, ktorá sa chce priučiť niečo nové. Školiteľka Claudia je skutočne profesionálna, každej z nás sa osobitne pri praktickej časti venovala, takisto vysvetlila teóriu. 🙂 Odporúčam ale dievčatám, ktoré už základy majú, aby si priniesli svoju výbavu (makeupy, očné tiene,…), pre mňa by bolo lepšie líčiť s vecami, ktoré naozaj poznám a používam, na druhej strane ale bolo fajn vyskúšať niečo nové.

Liliana Reháková, Absolvent

Okrem základných skúseností a ukážok ma na kurze potešila aj prezentácia kozmetickej bio značky Zuii. Veľmi som si ju na kurze IMAGE-MAKER obľúbila a líčim s ňou doteraz. Okrem Zuii sa mi na kurze páčilo zameranie na etiketu odievania, páčila sa mi aj vizážistická časť, kde sme mohli realizovať premeny priamo na modelkách. Rovnako skvelá bola aj časť, v ktorej sme sa venovali hair-stylingu. Na kurze sa mi páčilo.

Jana Milatová, Absolvent, lektor

Kurz IMAGE-MAKER naštartoval moju profesionálnu kariéru. Odvtedy na sebe tvrdo pracujem a môžem sa pochváliť vlastným salónom.

Kristína Paštiaková, Absolvent, majiteľka salónu a regionálna riaditeľka kozmetickej značky

Absolvoval som workshop pre fotografov, kde som videl, ako sa má správne líčiť na fotku a pred kameru. Venovali sme sa aj make-up pre mužov. Lektorka vedela dobre vysvetlovať, hneď som všetko pochopil a vedela odpovedať na každú otázku. Tieto znalosti mi veľmi pomôžu pri retuši. Rovnako mi to zjednoduší aj spoluprácu s vizážistkami v budúcnosti. Workshop odporúčam všetkým. Moji kamaráti fotografi sa už prihlásili.

Pavol Hudáček, Absolvent, fotograf

 Keď som bola v roku 2014 ešte na rodičovskej dovolenke, mala som čas, ako väčšina žien popremýšľať, čo ďalej. Vždy ma zaujímala móda a všetko okolo nej. Pôvodne mám odevnú školu a tak som pátrala na internete a našla som kurz, ktorý pre mňa spĺňal všetko. Našla som kurz IMAGE-MAKER. Celým kurzom ma sprevádzali milé a profesionálne lektorky, či už sa to týkalo stylingu, etikety v odievaní alebo make-upu. Každé ráno sme mali občerstvenie, dokonca i obed. Celkovo panovala príjemná atmosféra počas celého kurzu. Tešila som sa na každú nedeľu, lebo to bol deň, ktorý som mala len pre seba, i keď svoje deti a manžela veľmi ľúbim, ale bol to len môj deň. Pôvodne som išla na kurz IMAGE-MAKER, lebo som chcela robiť poradenstvo ohľadom vizáže, ale len v obliekaní a v etikete odievania. Vďaka šikovnej make-up artistke, našej lektorke, som zistila, že make-up a móda spolu úzko súvisia. Zároveň som zistila, aké je úžasné robiť celkovú premenu, či už ženy alebo muža. A preto som sa rozhodla po kurze IMAGE-MAKER, ktorý ma nakopol, ďalej vzdelávať. Po úspešne ukončenom vzdelávaní som začala pracovať. Za svoj najväčší úspech doteraz pokladám to, že som mala česť líčiť pre značku Zoot na dňoch Marianne, kde som mala možnosť tri dni kompletne meniť ženy. 

Lenka Koch, Absolvent

So super-intenzívnym letným kurzom IMAGE-MAKER som bola spokojná. Mala som možnosť učiť sa od profesionálov. Kurz bol naozaj intenzívny, ale stálo to za to.

Katarína Tóthová, Absolvent

Tak ahojte. ☺ Na kurz vizáže, stylingu a účesov som išla preto, lebo som sa chcela zdokonaliť v líčení, stylingu a úprave vlasov. Vždy ma to bavilo a práve vďaka tomuto kurzu som si mohla splniť sen a venovať sa tomu, čo ma napĺňa. Kolektív, lektori a všetci tam sú veľmi príjemní ľudia, ktorí Vám poradia a všetko Vás naučia. Takže neváhajte a choďte do toho aj Vy! ☺

Ivana Janová, Absolvent

Na kurze IMAGE-MAKER sa mi páčilo, že trval tri mesiace a počas každého sme sa učili niečo iné, zaujímavé. Počas 1.mesiaca sme sa venovali vizážistike, počas 2. ďalšieho módnemu stylingu a ostatné dni sme sa venovali vlasovému stylingu, príprave na portfólia a samotnému foteniu. Každá hodina mi niečo dala. Okrem toho bol kurz výborne zorganizovaný, spoznala som skvelých ľudí, lektorov a profesionálov z daných oblastí. Celý kurz sa s nimi niesol v kamarátskej atmosfére.

Rody Astary, Absolvent

 

Z kurzu vizáže, stylingu a účsov mám dobrý dojem, cítila som sa príjemne, hodiny líčenia sa niesli v uvoľnenej atmosfére a spoznala som nových veľmi príjemných ľudí.

Katarína Šamuová, Absolvent

So super intenzívnym kurzom IMAGE-MAKER som bola veľmi spokojná. Bolo skvelé, že kurz bol naozaj intenzívny a naučila som sa veľa nového od vizáže, cez styling až po hairstyling. Mali sme k dispozícii všetky potrebné pomôcky a občerstvenie, lektori boli tiež skvelí. Som rada, že som kurz absolvovala a určite ho odporúčam aj ostatným aj vďaka možnosti spravenia portfólia a dostania certifikátu.

Valentína Holbová, Absolvent

S kurzom som spokojná. Cítila som sa tam príjemne a uvoľnene. Aj keď pracujem v inej oblasti, príležitostným líčením vo voľnom čase teším svoje umelecké ja i svojich známych.

Ildikó Majeríková, Absolvent

Na kurze krásy, módy a účesov vládla veľmi prijemná atmosféra. Po odbornej stránke tu bolo možné výdatne si rozšíriť prehľad. Za prínos považujem tiež dôraz na praktickú stránku.

Zuzana Bratková, Absolvent

Kurz ako celok hodnotím pozitívne, tak po odbornej stránke, ako aj jeho organizačné zabezpečenie i získanú prax. V príjemnom prostredí a neformálnej atmosfére som sa cítila veľmi dobre.

Katarína Potkanová, Absolvent

S kurzom IMAGE-MAKER som bola spokojná. Veľmi sa mi páčilo fotenie v rôznych outfitoch. Videné a naučené ďalej rozvíjam v praxi, keďže pracujem v oblasti módy.

Jana Zemanová, Absolvent

Ako absolvent workshopu, ktorý som od Fame.sk vyhrala sa rada pridám k spokojním referenciám. Ako výhru som si vybrala workshop “Vizážistické minimum”. Získala som nové vedomosti a praktické zručnosti od profesionálnych make-up artistov, čo je naozaj na nezaplatenie. Neustále sa zdokonalovať a posúvať sa v živote vpred je dôležité a práve to Fame.sk ponúka na svojich kurzoch. Moje doterajšie získané vedomosti o líčeni tak mám možnosť spojiť s vedomosťami o maľbe na telo a tvár, pretože na seba nadväzujú a dopĺňajú sa navzájom. Ďakujem a každému odporúčam.

Viktória Hadovská, Absolvent

Vďaka Fame.sk som sa zúčastnila workshopu „Trendy make-up 2015/2016“ a odniesla som si z neho samé pozitívne pocity. O samotné líčenie a techniky v líčení som sa zaujímala odjakživa, no aplikovala som ich vždy len na sebe. Vďaka kurzu som sa dozvedela aké sú najaktuálnejšie trendy v zahraničí a vyskúšala som aj nové kozmetické produkty. Najvzrušujúcejším okamihom pre mňa bolo, keď som mohla líčiť modelky a vidieť tak proces transformácie.

Timea Csivreová, Absolvent

Na kurz IMAGE-MAKER som sa prihlásila s veľkými očakávaniami, tie sa mi aj naplnili. Spoznala som nové techniky líčenia, mnoho úspešných ľudí – lektorov, ale aj rovnako milý tím Fame.sk. Na kurze sme sa zišli skvelá partia, prežila som si síce hodiny cestovania, ale zážitok a skúsenosti za to stáli! Určite účasť na kurze IMAGE-MAKER neľutujem. 😉 

Lenka Kotyrová, Absolvent

 Dlhšie som sa snažila nájsť nejaký vizážistický kurz, ktorý by spĺňal všetky moje požiadavky. Chvála Pánu Bohu tu bol aspoň jeden jediný, kurz IMAGE-MAKER od Fame.sk. Na tomto kurze som sa naučila nielen všemožnému líčeniu, ale takisto aj základnému stylingu vlasov a celej fashion. Od histórie, cez módnych návrhárov, módnu etiketu až po správne budovanie šatníka. Takže sa zo mňa nestala iba „obyčajná“ make-up artistka, ale kompletná IMAGE-MAKERka – vizážistka, stylistka a módna poradkyňa. A dokonca aj s osvedčením na áyurvédsku masáž tváre a základnú manikúru. Po troch mesiacoch som úspešne absolvovala skúšky kurzu IMAGE-MAKER a tým aj celý kurz. Musím uznať, že sme sa tam ako baby našli parádny kolektív a rovnako sme našli aj skvelé možnosti zdokonalenia sa. Nechýbala zábava, ale ani tvrdá práca. Občas mi chýba, že mávam voľnú nedeľu. 😛 

Denisa Birócziová, Absolvent

S absolvovaným kurzom som absolútne spokojná. Najviac si pochvaľujem ľudí; keď sa stretnú odborne zdatní lektori a účastníci dychtiví po vedomostiach, zručnostiach, v nenútenej priateľskej atmosfére, tak sa tešíte každej hodine.

Jana Froncová, Absolvent

V kurze som získal široké spektrum informácií a nové zručnosti. Spoznal som fajn ľudí, ktorí sa navzájom učili a odovzdávali si skúsenosti. Pozitívne hodnotím organizačné, personálne i materiálne zabezpečenie kurzu.

Ján Škrha, Absolvent

Ženskej kráse sa venujem od strednej školy. Aj keď mám veľa vedomostí i získané zručnosti, cítim potrebu sledovať aktuálne trendy a stále sa učiť. V kurze ma najviac zaujalo fashion. Príjemná atmosféra v skupine a skvelí školitelia len umocnili pozitívny dojem.

Roderika Aštary, Absolvent

Je vhodné a prospešné pre každú ženu vedieť sa vkusne obliecť, nalíčiť, upraviť… i poradiť svojim blízkym.

Rozália Boltvan, Absolvent

Príjemné prostredie a fundovaný a zároveň priateľský prístup lektorov je prvé, čo sa mi s kurzom spája. Z odborných tém ma najviac zaujal vlasový dizajn. Od ukončenia kurzu sa neustále vzdelávam, formou samoštúdia, či online kurzov. Rada sa delím o skúsenosti z praxe, aj preto občas lektorujem.

Terézia Hrinková, Absolvent

Náplň kurzu je nesmierne zaujímavá. Dozvedieť sa o nových trendoch v líčení, zvládnuť techniky od základnej až po slávnostné či svadobné líčenie, zábavnou formou, v príjemnom prostredí, je užitočnou a pozitívnou skúsenosťou. Vrele odporúčam každej žene.

Mirka Horečná, Absolvent

Som veľmi spokojná s kurzom. Hodiny vizáže ma natoľko zaujali, že sa jej venujem v praxi.

Flóra Csillagová, Absolvent

Možnosť nahliadnutia za objektív kamery a fotoaparátu i praktické zvládnutie základov techník líčenia ma naštartovali napredovať týmto smerom. Preto sa ďalej učím.

Michaela Krajčovičová, Absolvent

Erudovaní a príjemní školitelia, moderné a štýlové priestory, vrelý prístup a uvoľnená atmosféra – bolo príjemné vzdelávať sa za takýchto okolností. Odporúčam.

Magdaléna Hvizdáková, Absolvent

Kurzu IMAGE-MAKER som sa zúčastnila v r. 2012. Odvtedy sa moja kariéra rozbehla na plné obrátky. Líčim každý týždeň modelky ale aj bežných ľudí vo fotoateliéri. Každú sobotu mám objednávky na svadby. S mojim líčenim a stylovaním sú spokojní klienti aj na stužkových, plesoch, rôznych akciách,… Nelíčim vôbec lacno, ale aj napriek tomu to ide a to ma veľmi teší. Diár mám plný na pól roka dopredu! Od septembra 2015 mám vlastný salón v Banskej Bystrici a z môjho hobby sa stala moja hlavná pracovná činnosť.

Eva Václavíková, Absolvent, majiteľka kozmetického salónu

Určite by som ocenila priateľský prístup a komornú atmosféru na kurzoch. Je zjavná snaha načúvať dopytu na trhu a zvyšovať kvalitu poskytovaných služieb i výrobkov aj napríklad ponukou bio dekoratívnej kozmetiky. Myslím si, že zmena priestorov je rovnako pozitívna, nový ateliér je inšpirujúci. Páči sa mi tiež možnosť vypožičania oblečenia z obchodov, čo pomáha reálne ukazovať účastníkom kurzu, čo sa práve nosí a ako rôzne sa dá oblečenie a štýly kombinovať.

Magdaléna Martinická, Absolvent, personal shopper, Image-maker

Kurz IMAGE-MAKER som dostala ako bonus od zamestnávateľa. Napriek tomu, že som sa o vizáž, módny a vlasový styling predtým veľmi nezaujímala, kurz ma bavil. A aj napriek tomu, že sa nebudem práci v tejto oblasti venovať profesionálne, poznatky, ktoré som nadobudla na kurze Image-Maker využívam každý deň. Viem, ako sa profesionálne nalíčiť, starať o vlasy a obliekať.

Veronika Lajtmanová, Absolvent

Workshop ajurvédskej masáže mal príjemnú atmosféru sprevádzanú relaxačnou hudbou. Ak sa chcete naučiť ako dopriať relaxačnú masáž tváre Vašim blízkym, alebo máte kozmetikcý salón, tento kurz bude pre Vás to pravé. Ja som si užila najmä časť, kedy bola masáž praktikovaná na mne. 🙂

Barbora Gírethová, Absolvent

Workshop „Fashion styling a módne editoriály“ bol zaujímavý. Priebeh fotenia bol v super atmosfére a nálade. Všetci boli priatelskí, workshop hodnotím pozitívne. 

Samuel Krajca, Absolvent

Hodnotne a príjemne strávený čas vzdelávaním… odporúčala som aj kamarátkam, jedna z nich bola mojou modelkou pri záverečnej práci.

Martina Szabová, Absolvent

Som spokojná s nadobudnutými znalosťami a zručnosťami, najmä v oblasti vizáže a módneho stylingu. Naučené uplatňujem a rozvíjam v praxi.

Veronika Slováčková, Absolvent

O tom, či sa prihlásim na kurz IMAGE-MAKER som rozmýšlala dlho. Hneď ako som sa od kamarátky dozvedela, že kurz sa bude v lete organizovať ako „super-intenzívny“, neváhala som ani minútu a prihlásila som sa. Na kurze sa mi veľmi páčilo. Líčenie so šikovnou Claudiou naozaj stálo za to, naučila som sa od nej toho veľa, hlavne techniku líčenia. Vlasový styling, ktorý nás učila skutočná profesionálka Radka bol tiež výborný a aj napriek tomu, že je vlasový styling mojou slabšou stránkou, teraz viem vďaka nej vytvoriť pár zaujímavých účesov. Celkovo hodnotím kurz na výbornú a určite by som si ho neváhala zopakovať 🙂

Lenka Nemčovská, Absolvent

 S workshopom “Vizážistické minimum, basic a trendy make-up” som bola veľmi spokojná. Bol zaujímavý a dozvedela som sa veľa nových vecí, ktoré môžem využiť v praxi. Páčilo sa mi aj príjemné a hravé prostredie školy, kde workshop prebiehal. A nemôžem zabudnúť pochváliť aj lektorku Lucku, ktorá bola naozaj veľmi ochotná a profesionálna. 🙂

Viktória Kačmárová, Absolvent

Bola som nadšená prijatím, prezentáciou a postojom ľudí stojacich za vzdelávaním. Pozitívny pocit pretrval počas trvania celého kurzu, aj vďaka erudovaným a priateľským lektorom, aj vďaka zaujímavým témam.

Marcela Krkošková, Absolvent

Skúsení lektori, vyčerpávajúce materiály na učenie i praktické cvičenia v príjemnom prostredí – to všetko v jednom.

Jessica Gotz, Absolvent

Príjemné prostredie i odborný a priateľský prístup lektorov len podčiarkli môj pozitívny pocit z kurzu. Vďaka spätnej väzbe môjho okolia si uvedomujem, že nadobudnuté vedomosti a zručnosti ma posunuli.

Mirka Cibíková, Absolvent

Veľmi dobre som sa cítila v kurze, kde vládla príjemná atmosféra a naučila som sa veľa nového.

Petra Michelová, Absolvent

Keď sa spojí skvele podaná teória, vďaka ktorej obsiahnete všetky módne trendy až po tie súčasné, s vytvoreným dostatočným priestorom pre praktické cvičenia, výsledkom je zmysluplný progres a absolútna spokojnosť.

Katka Vallušová, Absolvent

Veľmi pozitívne hodnotím absolvovaný kurz ako celok. Bez jedinej výhrady. Aj keď pracujem v inej oblasti, líčeniu sa venujem vo voľnom čase.

Karin Dubová, Absolvent

Veľmi pozitívne hodnotím prístup lektorov, ktorí nechávali priestor pre rozvoj kreativity každého jednotlivca. Zaujala ma tvorba účesov a úprava vlasov na modelkách, oceňujem poskytnuté rady pre konkrétny druh vlasov.

Vlasta Klamová, Absolvent

Je skvelé rozvíjať vlastnú tvorivosť v danom okamihu za podpory školiteľov. Zaujímavou skúsenosťou bola možnosť pracovať s modelmi, neznámymi ľuďmi.

Tatiana Kudryová, Absolvent

Neustále sa zdokonaľovať – je jednou z podmienok, ako sa  osamostatniť  a vybudovať si úspešnú kariéru. K tomu, aby som bola úspešná, je potrebné naučiť sa mix odborných vedomostí, praktických techník a zručností… jednou z možností bol pre mňa aj kurz IMAGE-MAKER. Bol to výborný začiatok, na ktorý nadväzovali praktické skúsenosti, neskôr zúročené vo vlastnom salóne.

Erika Gališová, Absolvent

S absolvovaným kurzom som maximálne spokojná. Odprezentované témy ma veľmi obohatili, stále z toho čerpám. Oceňujem aktuálnosť prezentovaných trendov i proklientský prístup. Ponúkané občerstvenie a úsmev boli príjemným bonusom.

Ivana Pavlovičová, Absolvent

Vďaka získaným znalostiam, novým zručnostiam a mnohým zaujímavostiam hodnotím kurz IMAGE-MAKER veľmi pozitívne. Najviac ma oslovil styling a fashion.

Nikola Sarim, Absolvent

S kurzom IMAGE-MAKER som bola spokojná. Veľmi sa mi páčilo odprezentované líčenie i vlasový styling. Mám potrebu vedieť viac a napredovať, aj preto sa chystám tieto záležitosti študovať.

Klaudia Sklenárová, Absolvent

Kurz i agentúru hodnotím veľmi pozitívne. Zaujímala ich spätná väzba od nás, frekventantov kurzu, priebežne nám načúvali a pružne reagovali na vznesené pripomienky. Všetky témy tak boli odprezentované k našej spokojnosti..

Veronika Svobodová, Absolvent

Kurz IMAGE-MAKER som absolvovala už veľmi dávno, bola som jedným z prvých absolventov. Napriek tomu som bola spokojná, spoznala som zaujímavých ľudí a získala som nové skúsenosti z oblasti kozmetiky, make-upu a módy.

Beáta Bobáková, Absolvent

Kurz IMAGE-MAKER by som odporučila aj svojim známym, pretože som sa mnohému naučila. Absolvovala som ho len pre seba, pre radosť. A naučené využívam v každodennom živote. Som maximálne spokojná.

Linda Brabcová, Absolvent

Prístup lektorov, profesionalita, príjemný kolektív a kopec srandy, to je to, na čo rada spomínam. Najviac sa mi páčilo líčenie, najmä jeho praktické prevedenie. Zručnosti a skúsenosti z kurzov využívam pre seba a známych, keďže líčenie a styling je mojím koníčkom.

Katarína Poništová (Lintnerová), Absolvent

Navštevovanie kurzu IMAGE-MAKER ma po celú dobu nesmierne napĺňalo. Príjemní lektori, nenútená atmosféra, priateľskí frekventanti kurzu… Najviac ma zaujalo líčenie. Pozitívna skúsenosť z kurzu bola impulzom k neskoršiemu lektorovaniu.

Edita Kováčová, Absolvent

Kurz IMAGE-MAKER splnil moje očakávania. Oceňujem najmä profesionálny a zároveň priateľský prístup lektorov.

Katarína Doktoríková, Absolvent

Kurz IMAGE-MAKER by som odporučila aj svojim známym, pretože je to veľmi dobrý kurz. Nič sa na ňom neodfláklo. Všetko bolo maximálne profesionálne. Od výkladu až po praktické cvičenia. Som maximálne spokojná.

Dáša Magálová, Absolvent

Hľadala som si stránky o kurzoch vizážistiky. Kurz IMAGE-MAKER ponúkal presne to, čo som hľadala. Splnil moje očakávania. A to som náročný človek. Najviac ma zaujal prístup lektorov. Boli príjemní, priateľskí, vždy nám vysvetlili čokoľvek, na čo sme sa pýtali.

Zdenka Kánová, Absolvent

Na kurz IMAGE-MAKER som sa prihlásila preto, lebo ma vždy bavilo líčit samú seba. Nakoľko pracujem ako modelka, chcela som sa to naučiť aj profesionálne. Veľmi sa mi na kurze páčilo, odporučila som ho už všetkým kamarátkam. Potešilo ma, že na záver kurzu nám agentúra nafotila aj zadarmo BOOK s našimi prácami.

Zuzana Foldešová, Absolvent

Doslova som sa tešila na každú nedeľu. Na kurze vyučovali zaujímaví a milí ľudia, ktorí boli ochotní predať svoje vedomosti ďalej. Vždy som sa tešila aj na občerstvenie, ktoré nás čakalo každé ráno. Veľmi som spokojná aj so záverečnými fotkami našich prác. Dala som si ich aj na Facebook, tam mi ich všetci obdivujú!

Eva Haramiová, Absolvent

Už počas štúdia na kurze IMAGE-MAKER ma vybrali za vizážistku na show Fera Mikloška v hotely Hilton v Košiciach. Pracujem na sebe a teraz sa už môžem pochváliť aj vlastným salónom!

Albína Michralijevová, Absolvent

Po kurze IMAGE-MAKER som okamžite dala o sebe vedieť do všetkých časopisov a najvychytenejších značiek. Presne, ako nám poradili lektori. Nečakala som dlho a stala som sa oficiálnou vizážistkou firmy L´OREAL. Konečne robím to, čo ma baví.

Jarmila Štibraná, Absolvent

Kurz vizáže, stylingu a účesov bolo to, čo som chcela, čo som si vždy priala. Mala som strach, obavy. Nebudú to len tak vyhodené peniaze do vzduchu? Veď to poznáte. Každý sľubuje hory-doly a potom pride sklamanie. Nič také sa nestalo. Naopak. K môjmu životu patrí krása – všetko okolo módy, make-upu,… Zaujímam sa o tieto veci snáď od narodenia, patrí to ku mne. To som ja. Rozhodla som sa, že sa chcem týmto vecičkám venovať profesionálne. Tak som na nete hľadala rôzne kurzy o móde, o líčení a narazila som na kurz IMAGE-MAKER. Všetko v jednom!!! Kurz IMAGE-MAKER mi splnil moje očakávia. Nadmieru. Hodiny a dni o make-upe boli WAW!!! Vyskúšala som si líčenie, ktoré poznám z fotografií modeliek a celebrít z časopisov. A naučila som sa veľa nového. Rôzne triky a novinky v kozmetike. Atmosféra na Klaudiiných hodinách bola skvelá. K dispozícii bola dekoratívna kozmetika. Ale nemyslíte si, že to bolo len tak. Makačka! Žiadne ulievanie. Veď to robím pre seba! Po teórií, prax. Prišli modelky a fotografovanie mojej práce. Potom som spoznala vlasovú stylistku Radku. Viedla hodiny hair stylingu. Moja slabšia stránka. Jej výklad teoretickej časti a prax ma nadchli! Profesionálka v obore mi jasne ukázala ako na to. Určite sa zúčastním ďalších vlasových kurzov, ktoré agentúra usporiada pod Radkiným vedením. Móda – mne veľmi blízka. Terka ma oboznámila s Dress code. Pre mňa nové a zaujímavé. Na hodinách módneho stylingu som si utvrdila svoje poznatky. Priestory na úrovni. Kozmetika, oblečenie, káva, občerstvenie k dispozícií. To sú iba veci. Ale atmosféra…milí ľudia – lektori, modelky, fotografi. Najviac sa mi páčilo, že sme sa neulievali, ale pracovali. Teoretickú čast sme si hneď utvrdili praxou. Posledný deň kurzu bol náročný. Skúšky a fotografovanie portfólia. V ten deň som zužitkovala všetko, čo som sa naučila. Robila som to, v čom som dobrá. Kurz utiekol ako voda. Bolo mi to aj ľúto. Spoznala som veľa skvelých ľudí. Získala som kontakty, priatelstvá, zážitky – veci, ktoré sú k nezaplateniu. Plus certifikát a portfólio mojich prác! Neľutujem túto investíciu do seba. Musím sa pochválit, že som do toho šla a všetko zvládla. Preto vám, ktorí rozmýšlate alebo váhate nad kurzom IMAGE-MAKER, môžem za mňa povedať len veľke ÁNO. Keď je vašou vášňou styling, choďte do toho! Stretnete ľudi, ktorí žijú pre to isté.

Natália Valúšková, Absolvent

 

Ďakujeme všetkým našim absolventom za prejavenú dôveru. Nenašli ste sa medzi úspešnými absolventmi? Napíšte nám: info@fame.sk.