fbpx

Kontakt

Zostaňme v kontakte!

KDE NÁS NÁJDETE:
Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1
821 07 Bratislava

POŠTOVÁ ADRESA:
FAME management Slovakia s. r. o..
P.O.BOX 27
820 03 Bratislava 23

Mobil: +421 911 897 896
E-mail: info@fame.management

Facebook: Fame.sk
Instagram: Fame.sk
YouTube: Fame.sk

Napíšte nám správu

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa

Táto stránka je chránená zákonom reCAPTCHA a uplatňujú sa Pravidlá ochrany osobných údajov spoločnosti Google a Zmluvné podmienky.

BRATISLAVA, Refinery Gallery, Vlčie hrdlo 1
– zadarmo parkovanie pred budovou

Ako sa k nám dostanete?
– Z Hlavnej autobusovej stanice Nivy choďte autobusom č. 70. Vystúpte na zástavke Vlčie Hrdlo. Pokračujte pešo 2 min. smer veľké parkoviská s bielym oplotením. Za parkoviskami zabočte hneď doprava. Sledujte značenie Refinery gallery alebo Fame.sk. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna budova – bývalá fabrika. A ste tu!
– Z Hlavnej železničnej stanice choďte priamym spojom autobusom č. 74. Ďalšou možnosťou je trolejbus č. 210. Na Hlavnej autobusovej stanici Nivy v tomto prípade však prestúpte na autobus č. 70, vystúpte na zástavke Vlčie Hrdlo. Pokračujte pešo 2 min. smer veľké parkoviská s bielym oplotením. Za parkoviskami zabočte hneď doprava. Sledujte značenie Refinery gallery alebo Fame.sk. Za oranžovou budovou sa nachádza čierna budova – bývalá fabrika. Vitajte!
– Ďalšie spoje vrámci Bratislavy: 87 (z Petržalky), 77 (Slovnaft).

#FAME family

Chcete vedieť ako prvý novinky, zľavy, súťaže, akcie a čítať inšpiratívne články? Začnite odoberať náš magazín/newsletter. Zanechajte nám svoj email a vyberte si zoznam “Odoberať magazín/newsletter“.

Baví vás líčenie a účesy? Chcete od nás dostať make-up a kávičku zadarmo? Staňte sa make-up modelkou. Na veku a postave nezáleží. Zanechajte nám svoj email a vyberte si zoznam “Chcem byť make-up modelka