fbpx

O nás

Prečítajte si viac o Fame.sk

Názov FAME je zložený zo začiatočných písmen slov Fashion and Media Education. Pôvodný názov v sebe zahŕňal pojem Make-up, no ešte v začiatkoch sme ho zmenili na obšírnejší pojem Media. Milujeme slobodu v kreativite a myslení, aténsku školu, kalokagatiu. Aj preto sme spoločnosť, ktorá vedie túto inštitúciu, nazvali pred rokmi Athéne Education Slovak republic. Kurzy v oblasti módy, krásy a médií organizujeme od roku 2006. Dovolíme si tvrdiť, že sme prvou akadémiou v Česko-Slovensku, ktorá začala s podobnou činnosťou.

 

„Medzi našich vôbec prvých absolventov patril napríklad aj Róbert Vrzala.
Dnes už známy módny návrhár a fashion stylista, ktorého práce ste mohli vidieť aj napríklad nielen v magazínoch ale aj na Bratislavských módnych dňoch. Robiho (slovenského Jeana Paula Gaultiera) u nás vo Fame.sk stretnete už niekoľko rokov aj ako lektora na fashion workshopoch.“

Sme akadémiou, z ktorej vychádzajú top make-up artisti, fashion stylisti, hair-stylisti, módni návrhári, lektori, blogeri, pracovníci kvalitných salónov, značových parfumérií či butikov, budúci podnikatelia atď. O našich študentov sa staráme aj po absolvovaní kurzov u nás. Posielame im ponuky na prácu, prax, benefičné akcie a iné príležitosti. Našim študentom sme napríklad pomohli nájsť prácu na trvalý úväzok u nadnárodných svetových kozmetických značiek, v špičkových salónoch krásy, či prax napríklad na Bratislavských módnych dňoch, v TV Markíza,… Je toho veľmi veľa za tie roky.

Vaša cesta k úspechu

„Viete aká je vaša cesta k úspechu a nájdeniu vlastného talentu? Predsa cez Fame.sk. Príďte ku nám objaviť svoje schopnosti, tak ako už stovky spokojných predošlých študentov. Tešíme sa na vás v kreatívnych priestoroch pod vedením top lektorov. Otvorte sa novým možnostiam vo svojom živote už teraz.“

Prinášame kvalitné vzdelanie, ktoré zúžitkovali už stovky úspešných absolventov. Patria medzi nich napríklad neprehliadnuteľný talent na módnej scéne Róbert Vrzala, vizážistka roka Ľudmila Piptová, top bloggerka Patrícia „Patty“ Semanová, top manažérka pre známu škandinávsku odevnú značku Katarína Tomášiková, olympionička Oli Beständig, maskérka RSTV Silvia Vaneková a ďalší známi make-up artisti a stylisti ako Mischel Warenits, Marta Dvorská, Patrik Igaz (Made by boy), blogerka Veronika Svobodová (Special edition life), blogerka Lenka Ďureje (From Lenka), playmate Janka Mináriková, známa blogerka Silvia Likavčan Císariková (Sissque), rastúca hviezda mua neba a výherkyňa prestížných súťaží v oblasti make-upu Michaela Levčíková a mnoho mnoho ďalších.

Nesmieme zabudnúť ani na našich ďalších talentovaných a úspešných absolventov, ktorí podnikajú, pracujú v salónoch krásy, v médiách, TV, magazínoch alebo doma popri škole či zamestnaní. Sú vďační za príležitosť vzdelať sa u nás a kráčať pevne za svojimi snami.

stovky
spokojných študentov
desiatky
kurzov a workshopov

Kto stojí za Fame.sk?

Prvé kurzy v oblasti módy, vizáže a krásy vymyslela Terézia Madarová, ako sme už uviedli, písal sa rok 2006. Ako náš prvý kurz vôbec bol kurz IMAGE-MAKER, ktorý úspešne funguje do dnes. V jej firmách zameraných na vzdelávaciu činnosť dospelých začínali, ešte ako vtedy pomerne neznámi make-up artisti, napríklad Lucia Lucid Sládečková, Jana Olšinská, Katarína Kondákorová, Lucia Lussi Šenková,… O Terézii sa preto vraví, že vycíti okamžite v človeku talent a je rada, keď Fame.sk môže byť odrazovým mostíkom nielen pre talentovaných študentov ale aj lektorov.
Pre zaujímavosť, než sa Terézia Madarová stala tvorcom Fame.sk, pracovala aj v magazínoch (LIVE!, Šarm,…) ako módna redaktorka a stylistka. Začínala ako fashion fotografka. Predtým však ešte stihla ako 18-ročná spovedať politické špičky ako napr. Vladimíra Mečiara či Róberta Fica. Založila 1. online castingovku atď. Ako 26-ročná vyhrala Špeciálnu cenu poroty v súťaži Podnikateľka roka. O rok na to bola menovaná Švédskou korunnou princeznou Viktóriou za Ambasádorku slovenských podnikateliek. Rok na to bola v semifinálne súťaže Podnikateľ roka, Ernst & Young, mala 28 rokov.

PÝTATE SA SEBA?

✔ Chcem prácu snov a žiť svoj sen?
✔ Chcem pôsobiť v médiách, beauty
      či fashion businesse?
✔ Chcem objaviť svoj talent?
✔ Chcem si nájsť nové kontakty?
✔ Chcem objaviť samú seba?
✔ Chcem zažiť nové skúsenosti,
      ktoré ma pohnú vpred?
✔ Chcem nové kamarátsva a
      nové stimuly v živote?

Benefity

■ Každý jeden náš absolvent získa automaticky certifikáty v 3 jazykoch: slovensky, nemecky a anglicky. Teda aj vy.
■ Zadarmo a bezproblémové parkovanie. Zaparkujte okamžite a buďte na svojom vysnívanom kurze do 1 minúty.
■ Nemáte auto? Nevadí! Zástavku MHD a prímestských autobusov nájdete priamo pred našou budovou.
■ Učiť vás budú skúsení lektori, ktorí vyhrávajú prestížne ceny a pracujú s celebritami a na top kampaniach.
■ Všetko sa u nás fotí! Bacsktage aj záverečné práce. Všetko máte od nás zadarmo.
■ Len a len vo Fame.sk nájdete líčidlá vyše 20 značiek, ako: MAC, NYX, Make-up studio, Sleek, Urban Decay, Armani, Benefit, Zoeva a mnoho iných.

 
EKO
office pomôcky a papier
BIO
občerstvenie a kozmetika
Pí voda
zoštíhluje a detoxikuje

Aj my sme zelení!


Žijeme zdravo a dbáme na ekológiu. Nájdete preto u nás bio a organické produkty (občerstvenie, kozmetika, čistiace prostriedky) a kancelárske pomôcky z recyklovaného papiera