fbpx

14 apr 2020

MIVIA BEAUTY o absolvovaní kurzu Basic Hair-styling

/
Komentáre0

Je krásny slnečný deň a ja sedím za počítačom s milou povinnosťou . Podeliť sa s tebou o moje pocity z kurzov , ktoré som absolvovala vo FAME.

,,Čo je Fame? Aké kurzy? Čo si tam robila…?,, Počkaj… 🙂 Pekne pomaly…

Fame  management je 1. online talent agentúra a akadémia, kde nájdeš beauty kurzy, na aké si len spomenieš. Môžeš sa naučiť krásne líčiť seba alebo modelky, česať rôzne účesy: jednoduché, spoločenské, svadobné alebo aj fashion a extravagantné. Dobré však? A to nie je všetko, svoje si tam nájdu aj modelky, fotografi, stylisti… Agentúra naozaj pre všetkých.

,,A to si kde počula o Fame? ,,

Kde? Neuveríš, no na instagrame ☺. Keď som začala rozmýšľať nad tým, že by som chcela svoje klientky nie len líčiť, ale aj česať, tak som si povedala, že by bolo fajn teda prejsť nejakým kurzom. Fame som si vybrala na základe odporúčaní na ich stránke a niektorých dievčat, ktoré u nich kurz Basic Hair už absolvovali. Tak som si vybrala termín a išlo sa. Keďže som z Ružomberka, cesta do Bratislavy bola trochu dlhšia, ale dalo sa to zvládnuť. V Bratislave chodia spoje každú chvíľu, takže s jedným prestupom sa k Refinery Galery nebol problém dostať. 

                                                   

Keď som tam prišla, uchvátila ma veľkosť ateliéru , pohostinnosť a ústretovosť celého personálu. Kurz trval od 10.00 – 17.00. Naučili sme sa ako správne tupírovať vlasy, natáčať, ktorá žehlička a kulma sa ako používa, základné prípravky na tvorbu účesov a nakoniec aj jednoduché účesy, od ktorých sa už dá pekne odraziť. Všetko sme si vyskúšali na modelkách. Tento workshop  je veľmi vhodný pre začiatočníkov, ako som ja.  Z kurzu som odchádzala s troma certifikátmi v rôznych jazykoch a s dobrým pocitom z celého dňa. Bol to skvelý začiatok pre môj štart v hair stylingu.  

,,Waau, to znie skvele! A to tam môžem ísť aj ja? keď neviem vôbec nič, ale chcem sa to naučiť?

Samozrejme, stačí keď si pozrieš ich stránku a môžeš si vybrať kurz, aký len chceš ☺

,,Skvelé, ďakujem že si mi povedala o tejto agentúre. Idem sa hneď poobzerať po nejakom workshope. Veď človek rastie vzdelávaním a zdokonaľovaním sa, nie? ☺“

 

MIVIA BEATUTY

 

 

Facebook