fbpx

3 okt 2020

Ako MIVIA BEAUTY pomohol kurz pletenia afro a rasta copíkov

/
Komentáre0

Od posledného kurzu vo Fame ubehol už nejaký čas. Vlastne už celé leto. A teda, bolo veľmi náročné a plné zmien. Že prečo? Kvôli situácii spojenej s pandémiou corona a rýchlemu prispôsobovaniu sa novým pravidlám. Zrazu  sa zrušili svadby a oslavy a teda aj všetky objednávky na líčenia. 

Veľa z nás – make-up artistiek malo hlavu v smútku, pretože sme prichádzali o dôležitý zdroj príjmu. Mne v tejto situácii veľmi pomohol práve spomínaný kurz Afro copíkov a vrkočov . Našla som si v tomto ďalší smer, ktorý som mohla naplno rozvíjať. Spropagovala som si túto službu a začali sa plniť termíny na copíky. ☺Samozrejme, že zo začiatku neboli braidy veľmi ideálne, ale keďže som potrebovala trénovať a zákazníčky o tom vedeli, odpustili mi aj nejaké tie chyby. Postupne sa však ukazuje progres. Stále cvičím na česacej hlave, skúšam rôzne druhy kanekalonu, rôzne štýly zapletania…a tak sa pletenie postupne stáva súčasťou mňa a mojich služieb. Zapletanie  mi vykrylo časť ušlých príjmov, o ktoré som prišla zrušením svadieb. Takže na leto sa z makeupartistky stala braiderka 🙂

Chcela by som vám povedať, aby ste sa nevzdávali, ak niečo práve nejde tak, ako by ste chceli. My – ľudia sme prispôsobiví a dokážeme sa vyrovnať s každou novou situáciou. Niekto rýchlejšie, niekto pomalšie, no dôležité je nevzdať sa. Nezamerajte sa v biznise len na jednu vec. Prídu situácie, ako táto  s Covidom , ktoré nás nútia rozširovať  portfólio svojich služieb. Nezamerajte sa len na jeden smer, skúste sa poobzerať aj po iných kurzoch, ktoré súvisia s beauty. 

Odporúčam prezrieť si ponuku Fame , tam si určite niečo vyberiete . Držím vám palce pri plnení všetkých vašich snov a túžob. M.

 

Facebook