fbpx

18 feb 2016

Líčenie s bio make-up Zuii na workshop „Basic make-up“

/
Komentáre0

Opäť som bola pozvaná na zaujímavý kurz vo Fame.sk. Naposledy som si vyskúšala ajurvédsku masáž tváre a teraz som sa nechala zlákať na kurz líčenia. Keď som sa dozvedela, že líčiť sa bude s bio dekoratívnou kozmetikou Zuii, neváhala som. Na všetko svojim odborným okom dohliadala vizážistka Lucia Šenková. Tak sa poďte pozrieť na moje vizážistické výtvory ?

1

Kurz Basic makeup prebehol v príjemne malej skupinke, okrem mňa boli na kurze len ďalšie dve slečny. Kurz Vás má pripraviť no rolu vizážistky, a tak si na kurze môžete vyskúšať svoju zručnosť na modelke. 🙂 Ja som sa ale rozhodla, že nebudem líčiť modelku, ale samú seba. Vizážistkou sa stať neplánujem a mám trošku trasľavé ruky, tak som nechcela riskovať, že by chúďa modelka prišla k ujme. ? Pôvodne bol náplňou kurzu nude makeup vhodný do práce, na každý deň, prípadne jemnejší večerný makeup. No keďže slečny už podobný kurz absolvovali týždeň dozadu, rozhodli sa, že si vyskúšame hneď dymové líčenie očí. Nuž…prečo nie. ?

2

Na úvod kurzu sme si prešli rôzne základy líčenia, ako kontúrovanie tváre a spôsoby líčenia pre rôzne typy očí. Dostali sme k tomu aj materíály, kde je okrem iného aj popis a názorná ukážka líčenia rôznych tvarov očí, čo sa zíde. 🙂 Po teórii nám Lucka na modelke predviedla dva typy líčenia čiernych smoky eyes. No nemá modelka krásne mačacie oči? 🙂 (Každé oko je iné, aby sme vedeli, aké dva typy líčenia dymových očí nás čakajú.)

3 4

A potom bol rad na nás. 🙂 Ja som experimentovala sama na sebe a používala som pri tom väčšinou prírodný makeup od Zuii. Nižšie si môžete pozrieť plody mojej práce. ?

Líčenie so Zuii č.1

Začala som s podkladovou bázou od Zuii a na ňu som naniesla tekutý makeup v odtieni Olive light. Na kontúrovanie tváre som použila púder v odtieni Hazelnut. Na pery som použila kombináciu ceruzky v odtieni Sienna a rúž v odtieni Fern (oboje Zuii). Ich kombinácia sa mi veľmi páči a hneď aj putovali na wishlist. 🙂 Oči som tieňovala čiernym tieňom od Zuii, síce nebol až tak dobre pigmentovaný, ale pri troche vrstvenia svoju úlohu splnil. Riasenku som použila svoju vlastnú, a to od 100% Pure.

5

Líčenie so Zuii č.2

Tu už išlo viac do tuhého, vytiahli sme čierne ceruzky a išlo sa na to. ? Ceruzku sme aplikovali na pohyblivé viečko a vnútorné linky očí, a potom sme tieňovali a tieňovali. 🙂  Ale tu som so svojim výkonom nebola až tak spokojná, viac sa mi páčilo prvé líčenie. Na pery som použila rúž od Zuii v odtieni Nude a lícenku v odtieni Grapefruit.

6

Vizážistka zo mňa síce asi nebude, ale tento kurz ma bavil. 🙂 Trval od 10:00 – 17:00, pôvodne som si myslela, že je to dosť dlho, ale ubehlo to raz-dva.

Na kurz Basic makeup sa môžete prihlásiť vo Fame.sk, kde nájdete aj podrobnejšie informácie. Cena tohto kurzu je 99€.
PS: kozmetiku Zuii si môžete u Fame.sk aj kúpiť, stačí im napísať mail a pošlú vám cenník 🙂

Autor: Barbora Gírethová

 

Facebook