fbpx

10 sep 2015

BACKSTAGE #7

/
Komentáre0

1-bac

Tento týždeň je jedným z tých, kedy znovu vybavujeme a práve nemáme v škole FAME! žiadnu prácu, ktorú by ste tu mohli obdivovať. Napriek tomu sa však deje veľa vecí, o ktorých Vám chcem napísať o oplatí sa o nich prečítať, pretože sú to predzvesti toho, čo príde budúci týždeň!

2-bac

Jednou zo zaujímavých vecí, ktoré riešime sú stále priestory. Ako som už veľa krát písala, zariaďujeme ich v industriálnom štýle, čo je super a dá sa veľa vymýšľať. Uvažujeme napríklad nad školskými skrinkami, roxormi a paletami, zaujímavými stoličkami, tabuľovým náterom… je toho naozaj veľmi veľa (oveľa viac) ako som napísala, čo plánujeme, riešime. To mi pripomína, že ak poznáte školu, ktorá by nám darovala vyradený nábytok/šijací stroj, tak mi prosím napíšte. 🙂

Čo poviete na mix industrálneho a luxusného štýlu (1. koláž)? Nám sa takýto mix páči veľmi. Priesvitné stoličky, kožušiny, lustre,… Inšpirácie máme dosť, takže uvidíme, či bude priestor čisto industriálny alebo práve s trochou luxusu! Zaujímavý nápad, ktorý sa chystáme zrealizovať je aj polep skriniek najkrajšími titulkami/reklamami/editoriálmi. Čo poviete? Podľa mňa sa to škole módy a médií perfektne hodí!

3-bac

Ďalšou veľmi dôležitou vecou, ktorú tento týždeň naozaj intenzívna riešime je stránka www.fame.sk, ktorú by sme chceli už v naozaj najbližších dňoch spustiť a verte mi, bude to naozaj skvelá stránka! Okrem ponuky kurzov si tam už čoskoro budete môcť prečítať podnetné články a rozhovory s naozaj zaujímavými ľuďmi. A to mi pripomína, že práve budúci týždeň ma čaká jeden skvelý rozhovor, ktorý budem realizovať veľmi zaujímavým spôsobom. Zatiaľ vám prezradím toľko, že tento rozhovor budem robiť s jedným mladým a veľmi talentovaným slovenským dizajnérom. Máte sa na čo tešiť!

A okrem toho v piatok idem s jednou šikovnou absolventkou fotiť do bratislavských ulíc street style, na čo sa tiež veľmi teším. Takže, ak sa chystáte v piatok do centra, možno nás stretnete, a ak si ráno zo skrine vyberiete zaujímavý outfit, tak vás určite aj odfotíme 🙂

4-bac

A nakoniec už len pripomínam, že stále hľadáme nové talenty a nových kolegov, takže ak ste šikovný v stylingu/vizážistike/hair-stylingu/marketingu alebo sa vyznáte v médiách, prípadne by ste chceli byť našim obchodným managerom, píšte na fame (at) fame (dot)sk. Tešíme sa na vás!

Autor: Alžbeta Molnárová

Krátené, celý článok nájdete tu: http://glitteringdreams.com/backstage-7/

Facebook