fbpx

3 sep 2015

Backstage #6

/
Komentáre3

gd1

V našom Backstage sa v poslednom čase dejú veľké veci. Vždy to tak pred otváraním býva, no nie? Tento týždeň sa naozaj snažíme robiť čo sa dá, aby sme už v najbližšom čase mohli spustiť náš web www.fame.sk, ktorého súčasťou bude aj blog, na ktorom nájdete množstvo skvelých článkov a rozhovorov s úspešnými umelcami.

To však nie je všetko, čo pripravujeme. Je toho oveľa viac. Okrem toho, že pomaly ožíva náš web a priestory, tento týždeň sme začali výberové konanie, v ktorom pre vás vyberáme tých najlepších z najlepších vizážistov, hair stylistov a módnych stylistov, s ktorými budeme spolupracovať, ktorí budú u nás viesť kurzy/workshopy a predávať svoje drahocenné poznatky vám. A nakoniec, minulý týždeň sme robili aj pár fotiek, ktoré použijeme do sekcie “O nás”. Mne sa fotky veľmi páčia, aj keď viem, že by potrebovali byť jasnejšie a presvetlenejšie. Každopádne nás dokonale vystihujú. Charakterizujú to, čím sa zaoberáme, čím sa zaoberajú naše kurzy – krásou, módou, médiami a marketingom. A ako sa fotky páčia vám?

gd2

líčidlá Zuii, Dior, Chanel, YSL / kabelka Michael Kors – Cube

gd3

náhrdelník ZARA

gd4

A najlepšia správa na koniec. Hľadáme šikovného kolegu do nášho tímu. Konkrétne hľadáme manažéra obchodného oddelenia. Ak máte chuť stať sa súčasťou nášho kreatívneho kolektívu, ak sa viete postarať o správny chod kurzov a radi komunikujete s klientmi, radi vás u nás privítame. Svoje CV nám môžete  posielať na fame@fame.sk  Tešíme sa na Vás!

Facebook

3 Responses

  1. Ahoj Mishka,

    ďakujeme za pochvalu a kabelku zn. Michael Kors kúpiš v predajni CUBE. Táto je konkrétne z Cube Aupark.

    Pekný deň.