fbpx

Backstage #5

27 aug 2015

Backstage #5

/
Komentáre0

Blíži sa otvorenie FAME! Veľmi sa teším. Prvé kurzy a workshopy sú už naplánované a vy sa na ne môžete začať hlásiť.  A preto, aby sme otvorili aj ďalšie, neustále čerpáme inšpiráciu z módneho sveta, hľadáme vychytávky a tie najlepšie Vám denne prinášame na našom Facebooku a Instagrame. A preto, aby ste o týchto trendoch vedeli viac, prečítajte si celý článok, v ktorom sa tiež dozviete to, na aký workshop sa už môžete prihlásiť.

Ako prvý by som vám rada predstavila jeden z mojich najoblubenejších trendov sezóny, trend Shine On. Trochu lesku predsa ešte nikomu neublížilo. A aj keď je jasné, že si nemôžete do svojho šatníka na bežné nosenie adaptovať look priamo z móla, stále môžete do svojho outfitu zakomponovať nejaký lesklý kúsok a oživiť tak váš outfit. Určite ide o jeden z trendov, kotré stojí za to vyskúšať.

2

Nina Ricci

3

Christopher Kane

Ďalším skvelým, aj keď trochu nepraktickým, je trend dlhých rukávov. Takých, ktoré presahujú končeky prstov. Som zvedavá, či sa tento trend dostane aj do mainstreamových obchodov ako H&M alebo Zara a zaujíma ma aj to, koľko slovákov si na tento trend trúfne. Každopádne sa teším!

4

Ellery

5

Stella McCartney

A nakoniec posledný trend, ktorý je tak trochu bizarný. Vlastne dosť bizarný. Túto jeseň je v móde kožušina, ale platí pravidlo – jeden kúsok a dosť! Ja som sa vám rozhodla ukázať kožušinové topánky, ktoré sa mi páčia. A áno, sú aj také, ktoré sa mi napáčia (Gucci, MMM a pod.)

6

Vionnet

A nakoniec prekvapenie. Okrem kurzu Image Maker sa môžete hlásiť už aj na workshop “Profesionálny hair stylista”, ktorý vedie veľmi šikovná hair stylistka Radka Marková. Môžete sa prihlásiť na fame (at) fame (dot)sk Tešíme sa na vás!

7

Autor: Alžbeta Molnárová

Krátené, celý článok nájdete tu: http://glitteringdreams.com/backstage-5/

Facebook