fbpx

Backstage #3

12 aug 2015

Backstage #3

/
Komentáre0

Čo keby existovalo tlačítko “pauza” alebo “spomaliť”? Myslím, že by som ich stláčala veľmi často. Tento týždeň bol veľmi rýchly a hektický, myslím, že by tieto tlačítka dostali zabrať. Koniec koncov, tlačítka neexistujú a ja som minulý týždeň prežila bez nich a nakoniec som si ho aj celkom užila. A vlastne až teraz zisťujem, že som navštívila oveľa viac miest, ako som pôvodne plánovala. Okrem toho, že som bola, ako sa už stalo zvykom, v piatok v Bratislave požičať oblečenie pre FAME!, bola som aj v Trenčíne (vybrať nejaké oblečenie, ktoré čoskoro uvidíte na blogu) a bola som aj v Piešťanoch (oblečenie nafotiť a potom ešte raz) a nakoniec som bola na dostihoch v Šamoríne. Už len podľa toho, koľko miest som navštívila si viete predstaviť, koľko času som strávila na cestách. Celý týždeň som ale aj pracovala, žiadne výhovorky, žiadne výnimky. Teraz som šťastná, že ležím v posteli a píšem tento príspevok, príspevok o tom, aký rýchly, ale zároveň, aký úžasný tento týždeň bol.

Na začiatok musím povedať, že prvý krát som si uvedomila, ako rýchlo čas plynie až keď som išla v piatok v noci v taxíku a bola som stále v Bratislave. Naozaj sa mi to vôbec nezdalo. Zrazu bola noc. V Bratislave som v ten deň musela byť tak dlho, pretože som stylovala a hľadala oblečnie a doplnky na dnešné dostihy.  Hľadala som však hlavne klobúky. Našla som jeden krásny čierny v H&M Divided, ktorý som potom dozdobila tylom a kvetom z pierok, biely klobúk som vyrobila. Ak by ste si chceli vyrobiť podobný klobúk aj vy, tak neváhajte a od septembra sa prihláste na nejaký z našich kreatívnych workshopov na www.fame.sk Celkové outfity sa mi nakoniec veľmi páčili, takže to aspoň stálo za to, čo poviete?

Ale samozrejme, že to nebol jediný dôvod prečo som bola v Bratislave. Ako každý piatok, tak aj tento som bola požičiavať oblečenie na styling a fotenie pre školu FAME! A čo som objavila tentokrát? Zistila som, že boho-chic je stále trendy a bude aj počas nadchádzajúcej sezóny jeseň/zima, čo ma veľmi teší. Okrem toho sa mi začali veľmi páčiť úzke, telo-obťahujúce (zväčša) prúžkové šaty. Také, ako vidíte na obrázkoch nižšie. Najkrajšie zoženiete v Stradivariuse, ale pekné majú aj v Jennyfer.

šaty sú zo Stradivariusu

šaty sú zo Stradivariusu

A ďalšia vec, z ktorej som tento týždeň nadšená je to, že dorazil nábytok do FAME! A aj keď som ho ešte nevidela, tak sa naň veľmi teším, pretože má byť v tak trochu industriálnom štýle a ak poznáte Refinery Gallery, kde škola FAME! sídli, tak viete, o aký priestor ide. Refinery Gallery je vlastne niečo ako industriálny loft, takže sa tam bude takýto štýl veľmi hodiť. Zatiaľ som pre vás pripravila koláž, dúfam však, že čoskoro vám budem môcť ukázať aj fotky priamo z FAME! Verím, že sa máte/máme na čo tešiť.

Takže, toto je odo mňa na dnes všetko, ale sľubujem, že sa pokúsim naplánovať čas tak, aby som budúci týždeň stihla napísať aj článok Friday. A okrem neho tiež pripravujem článok o vlasoch a o vlasovej zmenárni, takže sa môžete tešiť aj na ten. Majte krásny začiatok nového týždňa 🙂

* zdroj obrázkov v koláži: Pinterest

Autor: Alžbeta Molnárová

Krátené, celý článok nájdete tu: http://glitteringdreams.com/backstage-3/

Facebook