fbpx

Backstage #2

31 júl 2015

Backstage #2

/
Komentáre0

Čas. Všetci ho máme rovnako. Rovnako veľa. Rovnako málo. Ja som od posledného publikovania článku Bacstage mala času dosť, ale zároveň naozaj veľmi málo. Dnes vám rada rozpoviem, čo sa mi za tento dlhý-krátky čas podarilo stihnúť v škole módy a médií FAME!.

Všetko to začalo vo štvrtok. Vo štvrtok som mala totiž možnosť stráviť deň na kurze Image Maker. Na výber som mala z viacerých tématických dní. Ja som si vybrala štvrtok, pretože bol zameraný na vlasy. Tento deň som strávila so šikovnými dievčatami/kurzantkami a s rovnako šikovnou lektorkou Radkou Markovou z Čiech , od ktorej som sa veľa priučila. Ráno sme na kurze prebrali teóriu a účesy, ktoré sa hodia k našim typom tváre, potom si dievčatá vyskúšali vytvoriť pár účesov na modelkách. Neskôr im vytvorili skvelé hair stylingy, ktoré im šikovná fotografka krásne nafotila a oni sa už určite tešia na najlepšie fotky, ktoré si zaradia do svojho portfólia. Tento deň som si naozaj užila a bola som veľmi milo prekvapená tým, aké šikovné dievčatá boli.

V piatok, ako sa už pomaly stáva zvykom, som bola požičiavať oblečnie. Tentokrát som požičiavala z Jennyfer, Gate, zo Stradivariusu a z H&M press room, kde napriek tomu, že nemali veľa noviniek, mali pár skvelých kúskov. Konkrétne 3. Vybrala som krásny sivý sveter a dvoje topánky, ktoré vidíte na jednej z fotiek. Tými prvými, vysokými, ako zo 70. rokov vypadnutými som posadnutá a hneď ako sa dostanú do obchodov si ich pravdepodobne kúpim. A tie druhé. Ách. Pánsky chic je na jeseň ako stvorený. Nad tými tiež určite pouvažujem, aj keď s topánkami by som sa mala začať naozaj krotiť, pretože si uvedomujem, že moje nákupy topánok začínajú zaváňať závislosťou, ktorej sa popravde nebojím tak, ako toho, že keď sa raz budem sťahovať, budem na ne potrebovať kamión 🙂

topánky H&M press room (v predaji budú počas sezóny jeseň/zima)

topánky H&M press room (v predaji budú počas sezóny jeseň/zima)

Samozrejme, štvrtok a piatok neboli jediné dni, ktoré som strávila pracovaním na prípravach školy FAME! Od tohto pondelku som pracovala na hľadaní šikovných ľudí, ktorí by mali záujem spolupracovať s nami a musím povedať, že pár šikovných som už našla, čomu sa veľmi teším. Ak však viete o niekom šikovnom, kto by sa nám mohol “hodiť”, napíšte mi 🙂 A ďalšou skvelou vecou je to, že hneď ako spustíme náš blog na stránke www.fame.sk tam nájdete rozhovory s naozaj zaujímavými ľuďmi, akými sú napríklad youtuberka a veľmi šikovná profesionálna make-up artistka Patty alebo talentovaný slovenský dizajnér Róbert Vrzala.

A to najlepšie som si nechala na koniec! Ako som už spomínala v minulom príspevku, šikovná kameramanka Viky pre nás natočila propagačné video, ktoré si už môžete pozrieť. Osobne mám z neho veľkú radosť, pretože si myslím, že je naozaj super! Čo poviete?

* fotografie, ktoré sú fotené v ateliéri fotila šikovná pani fotografka Ľudmila Krieschová

Autor: Alžbeta Molnárová

Krátené, celý článok nájdete tu: http://glitteringdreams.com/backstage-2/

Facebook