+421 901 710 659 | info@fame.sk

O nás

Pýtate sa?

✔ Chceš prácu snov?
✔ Chceš líčiť a stylovat hviezdy?
✔ Či preraziť v showbiznise?
✔ Alebo byť konečne úspešná?

✅ Tak potom príď jedine do Fame.sk!

Benefity

■ Každý jeden náš absolvent získa automaticky certifikáty v 3 jazykoch: slovensky, nemecky a anglicky. Teda aj Ty.
■ Zadarmo a bezproblémové parkovanie. Zaparkuj okamžite a buď na svojom vysnívanom kurze do 1 minúty.
■ Nemáš auto? Nevadí! Zástavku MHD a prímestských autobusov nájdeš priamo pred našou budovou.
■ Skúsení lektori, ktorí vyhrávajú prestížne ceny a pracujú s celebritami a na najlepších kampaniach.
■ Všetko sa u nás fotí! Bacsktage aj záverečné práce. Čo to stojí? Haha – nič.
■ Len a len vo Fame.sk nájdeš líčidlá vyše 20 značiek, ako: MAC, Make-up studio, Sleek, NYX a mnoho iných.

stovky
spokojných študentov
desiatky
kurzov a workshopov

Niečo viac o FAME.SK

Názov FAME je zložený zo začiatočných písmen slov Fashion and Media Education. Pôvodný názov v sebe zahŕňal pojem Make-up, no ešte v začiatkoch sme ho zmenili na obšírnejší pojem Media. Milujeme slobodu v kreativite a myslení, aténsku školu, kalokagatiu. Aj preto sme spoločnosť, ktorá vedie túto inštitúciu, nazvali pred rokmi Athéne Education Slovak republic. Na trhu sme už vyše 8 rokov.

Sme akadémiou, kde sa učia budúci top make-up artisti, fashion stylisti, hair stylisti, módni návrhári, lektori, blogeri, ale aj odborníci v oblasti médií a marketingu.

Prinášame kvalitné vzdelanie, ktoré zúžitkovali už stovky úspešných absolventov. Pochváliť sa môžeme menami ako neprehliadnuteľný talent na módnej scéne Róbert Vrzala, vizážistka roka Ľudmila Piptová, top bloggerka Patrícia „Patty“ Semanová, top manažérka pre známu škandinávsku odevnú značku Katarína Tomášiková, olympionička Oli Beständig, maskérka RSTV Silvia Vaneková a ďalší známi make-up artisti a stylisti ako Mischel Warenits, Marta Dvorská, Patrik Igaz (Made by boy), Jana Milátová a mnoho ďalších.

Nesmieme zabudnúť ani na našich ďalších talentovaných absolventov, ktorí podnikajú, pracujú v salónoch krásy, v médiách, TV, magazínoch alebo doma popri škole či zamestnaní. Sú vďační za príležitosť vzdelať sa u nás a kráčať konečne za svojim snom.

Medzi našich lektorov patria tí najlepší zo slovenskej a zahraničnej scény. Dbáme na ich kvalitnú a inovatívnu prácu, kultúru prejavu a vynikajúce komunikačné schopnosti. Ľudský prístup pomôcť, vysvetliť, pochopiť je samozrejmosťou. Šancu dávame aj mladým talentom, ktorí majú u nás možnosť rásť a rozvíjať svoje schopnosti.

V roku 2013 sme sa s business plánom akadémie Fame.sk dostali do top výberu v súťaži Podnikateľský nápad roka. V roku 2007 zakladateľka Fame.sk Terézia Madarová získala cenu Podnikateľka roka, Špeciálna cena poroty. Tá sa o 3 roky na to stala aj semifinalistkou súťaže Ernst&Young Podnikateľ roka. V roku 2009 sa Terézia Madarová stala Ambasádorkou slovenských podnikateliek, ktorú osobne inaugurovala švédska korunná princezná Viktória. Rok predtým, v roku 2008 sme získali aj dve top ocenenia od portálu Profesia.sk za najlepšie výberové procesy, ktoré sa udeľujú zamestnávateľom.

Ocenenia majú aj naši lektori, ako Vizážista roka, Návrhár roka, Blogger roka atď.

Nájdete u nás krátkodobé workshopy, školenia, ako aj dlhodobé kurzy. Kompletnú ponuku nájdete v hlavnom menu v sekcii Kurzy. Prihláste sa už teraz. Tešíme sa na Vás v našich nových industriálnych priestoroch v Bratislave, v Refinery gallery, Vlčie Hrdlo 1.

Viac o nás a kurzoch sa dozviete na tejto stránke, Instagrame a Facebooku.

EKO
office pomôcky a papier
BIO
občerstvenie a kozmetika
Pí voda
zoštíhluje a detoxikuje

Aj my sme zelení!


Žijeme zdravo a dbáme na ekológiu. Nájdete preto u nás bio a organické produkty (občerstvenie, kozmetika, čistiace prostriedky) a kancelárske pomôcky z recyklovaného papiera