fbpx

Stretnutie so Zuii

21 aug 2015

Stretnutie so Zuii

/
Komentáre2

1

Ahojte ☺

V predchádzajúcom článku som Vás informovala o tom, že som sa zúčastnila môjho úplne prvého stretnutia s firmou, s ktorou som spolupracovala. Bola som pozvaná kozmetickou firmou Zuii na oficiálne predstavenie ich celého produktového radu. Veľmi som sa tešila, pretože blogujem už niečo málo cez dva roky a nikde som takto zatiaľ nebola.

Hneď pri príchode ma oslovili a usadili do miestnosti, kde sa práve odohrával kurz Image-Maker, kde sa baby z tohto kurzu učili líčiť. Bude ešte jeden článok, kde sa dozviete všetko o tomto kurze a ak budete mať záujem vedieť viac…. neváhajte sa pýtať… ja tieto otázky pretlmočím babám z IMAGE-MAKER a zistím odpovede. 🙂

2

3

4

5

Hneď po príchode do miestnosti sa nám predstavila pani z Čiech, ktorá nám postupne začala predstavovať všetky produkty a ich účinky.

Sama si prešla ťažkým obdobím keď jej pleť bola poznačená ťažkým akné. Fotku, ktorá nám ukázala všetko len dokazovala. Ja som s akné našťastie nikdy nemala problém, ale viem, že je to niečo strašne nepríjemné. Prednášajúca nám hovorila celý príbeh o tom, ako jej kamarátka predstavila kozmetiku inlight s tým, že nech vyskúša, že už nemá čo stratiť a uvidí. Rozhodla sa teda, že to vyskúša a jej problémy s pleťou sa začali konečne po toľkých rokoch riešiť. Preto sa rozhodla, že túto kozmetiku začne predsatavovať aj ďalším ženám, ktoré majú problémy a začala to spolu so známou predávať.

Hovorila nám, aké nebezpečné môžu byť pre ľudský organizmus výrobky, ktoré na svoju pleť aplikujeme. Taktiež nám rozprávala, že používala inú kozmetiku aj počas dojčenia svojho dieťaťa. Myslela si, že tá kozmetika je v poriadku a nič sa nemôže stať. Nakoniec kožné problémy mal aj jej malý syn, pretože všetkú tú chémiu čo si dávala prostredníctvom krémov cez pleť do tela sa prenášala do materského mlieka, ktorým dojčila syna.

Po vysadení tejto kozmetiky sa zmenili aj synove problémy.

Vtedy sa začala viac zaujímať, že čo všetko si dávame do tela a že prečo sa to nerieši vo veľkom, keď je to až životu ohrozujúce.

Popri celej prezentácií a rozprávaní líčila školiteľka z Image-Makeru (mimochodom bloggerka PattyImage), ktorá si tiež niekedy robila kurz. 🙂 Patty dostala za úlohu vybrať si hociktoré produkty a pani s nimi nalíčiť. 🙂 Tak sa teda do toho pustila a prednášajúca ďalej pokračovala.

Ukazovala nám, že kozmetika Zuii má aj takýto malinký transportný stojan do obchodov, ktorý je jednoduchý a skladný.

Všetky výrobky, o ktorých nám rozprávala sme si mohli aj vyskúšať na svojej pokožke. 🙂 Takže sa vo veľkom testovalo…

6

7

8

Každý jeden z týchto výrobkov neskutočne krásne kvetinovo voňal. Mala som chvíľkovo pocit, že som na lúke plnej kvetín a rochním sa v nich ako taký čuník. 😀 Bolo toho tak strašne veľa, že už som nemala ani kúsok miesta voľný na ruke.

Všetky tie výrobky sú tak krásne, voňavé ale nad moje finančné možnosti. Preto asi začnem pomaly, ale iste šetriť. 🙂

Tu je výsledok nalíčenia s výrobkami od Zuii… jarné a fresh by som to pomenovala 🙂

Takýto nude look je teraz veľmi trendy a že jej to aj sekne. 🙂

9

Ale poďme sa už bližšie pozrieť na všetky tie krásne výrobky, ktoré som mala tú česť vyskúšať na tomto stretnutí.

10

11

12

Takže začneme prvým stojanom, ktorý ste mali šancu vidieť už na pár fotografiách a postupne sa presunieme ďalej, keďže je toho veľmi veľa.

Takže z ľava doprava -> korektorové ceruzky, ceruzky na obočie, ceruzky na očné linky a kontúrovacie ceruzky na pery.

Najviac ma oslovili korektory, ktoré sa krásne prispôsobia pleti, kontúrovacia ceruzka na pery a úplne najviac ceruzka na obočie, ktorá má skosený tvar a veľmi dobre sa s ňou pracuje.

13

Krémy Inlight, ktoré dostali pani prednášajúcu z Čiech z nepríjemných problémov s akné. Sú neoddeliteľnou súčasťou jej života a žiadne iné už nepoužíva.

Krémy sú na olejovej báze, preto ich stačí naozaj málo = vydržia dlho.

14

Malá ochutnávka aj z makeupov a paletiek… 🙂

Ideme ďalej…

15

A dostávame sa asi k najobletovanejšiemu stojanu plnom krásnych dekoratívnych produktov, ktorý ihneď zapôsobil na všetkých prítomných svojimi farbičkami. 🙂

16

Predstavím Vám tieto produkty krásne porade od vrchu nadol. 🙂

Prvé na rade sú tieto krásne pestrofarebné očné tiene, z ktorých si určite vyberie svoju farbu každá jedna z nás. 🙂

Skúšala som aj ich pigment len tak na prste a tak vyzeral pigment super… chcelo by to ale otestovať ich priamo na oku… ako a koľko držia. 🙂 Takto sa mi ťažko súdi, ale po farebnej stránke super.

Okrem týchto mono očných tieňov sú v predaji aj také menšie paletky, na ktoré som nejako pozabudla a neodfotila ich.

17

Forrest je krásny odtieň zelenej 🙂 veď viete, že ja som na zelenú… ale mať na očiach, by som ju nemohla… vyzerám ako pakoid. 🙂

18

Zaujala ma aj black diamond, ktorá by sa čisto teoreticky dala použiť aj ako linka.:) Či?

19

A pre nude líčenie sú ideálne presne tieto odtiene 🙂

20

Tiež ponúkajú toľkoto odtieňov púdrov. To som už dlho pri žiadnej kozmetickej značke nevidela. 🙂 Je to super, pretože každá si dokáže vybrať presný odtieň podľa pleti, ktorý sadne ako uliaty.

21

Dostávame sa k ďalšej farebnej časti. 🙂 Sú nimi rúže a lesky, ktoré ma hneď zaujali svojou sýtosťou.

22

A posledné „oddelenie“ stojanu je množstvo podkladových báz, make-upov a rozjasňovačov. Make-up som už na testovanie mala, tento krát sa mi ušiel rozjasňovač, ktorý už zopár dní testujem 🙂

23

Z predstavenia produktov by to bolo všetko… avšak aj tak tento článok nekončí. 🙂

Po prezentácií výrobkov nás pustila pani z Image-Makeru do ich priestorov, kde taktiež prebieha škola líčenia. 🙂 Ide o šatňu s maskérňou v jednom.

Najviac ma zaujalo hrozné množstvo kozmetiky a krásnych topánok. 😀 Vedela by som si vybrať.

24

Autor: Veronika Hajtmánková

Krátené, celý článok nájdete tu: http://nikkienka.blogspot.sk/2015/05/stretnutie-so-zuii.html

Facebook

2 Responses

  1. Ahoj Betty,

    ďakujeme za Tvoj komentár.

    Ak by si mala záujem o tesotvanie nejakého z výrobkov značky Zuii, radi Ti ho, ako bloggerke poskytneme.