fbpx

Odborný garant
Akreditovaný lektor
Ministerstom školstva SR

Profesné skúsenosti:
od roku 2001
Prednáša kurzy:
IMAGE-MAKER 7v1
Professional make-up artist
Prednáša na workshopoch:
História módy
Módna etiketa
Marketing
Fashion styling

Terézia Madarová

O lektorovi:
Terézia pôsobila ako módna a showbiznisová redaktorka a stylistka v rôznych časopisoch (napr. LIVE!, Šarm,…). Takisto pripravila nespočetné množstvo stylingov a make-upov na fotenia modeliek, do reklám atď. Pracovala aj ako fashion fotografka. Medzi jej najkrajšie spomienky z tejto éry patrí napríklad rozhovor s módnym velikánom Jeanom Paulom Gaultierom. Lektorstvu a edukatívnej činnosti dospelých sa venuje od roku 2006. Je zakladateľkou Fame.sk, vedúcim lektorom a odborným garantom Ministerstva školstva. Jej prínos študentom je veľmi vysoký vzhľadom na jej široký kariérny a profesionálny rozsah, o ktorom sa dočítate na našej stránke v sekcii O NÁS.

Povedali o nej absolventi:
“Terézia mi zmenila život. Jej úprimne slová išli každému pod kožu, až nám všetkým chodili zimomriavky po chrbte. Je evidentné, že to čo robí, robí preto, že ju to baví a nežistne pomôže každému, kto o to stojí či požiada. Kurzy vo Fame.sk sú úplne iné než inde. Neskutočne sa Terka o nás celý čas starala, aby sme mali všetko potrebné, a aj veci navyše. A po kurze sme ostali všetci kamaráti a doteraz nám posiela rôzne zaujímavé ponuky na uplatnenie. To je tá najväčšia pridaná hodnota. Je vidno, že si prešla všeličím vo svojom živote a biznise a jej rady sú naozaj vždy maximálne trefné. Niektoré jej poznámky napríklad na marketingu boli také, že sme si povedali, že tie nápady nám zaplatia kurz naspäť. Proste vie, ako naštartovať a motivovať človeka. Napriek všetkému, čo dosiahla je jeden z najskromnejších a najpokornejších ľudí, akých sme vôbec stretli. I keď vzbudzuje neskutočný rešpekt.”

Povedali o nej vo Fame.sk:
“Terka zväčša pôsobí tak neprístupne, že sa jej niekedy študenti obávajú, ako klasického pána riaditeľa v škole. Napriek tomu je milá a hneď si svojou charizmou každého získa. Je obrovský profesionál a taký detailista, že sme už kvôli nej zopár razy všetci skoro zošediveli. Všetko musí byť dokonalé. Čo povie to platí. A vieme, že o študentov sa stará viac než by mala, od čoho ju niekedy odhovárame až.”

PRIDAJ SA
Staň sa súčasťou FAME family.
Zadarmo získaš novinky, akcie, promo kódy, súťaže,... Automaticky získavaš aj 30€ poukážku na ľubovolný kurz.