fbpx

Terézia Madarová st.

Lektor
Akreditované štúdium, India 

Profesné skúsenosti:
cca od roku 1985
Prednáša kurzy:
Kurz IMAGE-MAKER
Áyurvéda, jóga, zdravý životný štýl
Prednáša na workshopoch:
Áyurvédska masáž tváre

Terézia Madarová st.

O lektorovi
Terézia Madarová st. sa venuje náukám ako áyurvéda, jóga či zdravý životný štýl už vyše 30 rokov. Počas komunizmu sa hľadala veľmi ťažko dostupná literatúra, čo pochopí len tá staršia generácia. Po páde železnej opony sa p. Terka konečne mohla naplno začať venovať danej problematike. Učila sa od množstva slovenských a zahraničných učiteľov. Najviac ju zaujali napríklad kurzy pod vedením syna svetoznámej Doreen Virtue, Charlesa. Najväčšie zážitky a poznatky má avšak zo školy komplexnej áyurvédy v Indii, kde vyštudovala tie najdôležitejšie techniky a postupy. Vedela ich už predtým samoštúdiom, ale rozhodla sa cestovať na ďaleký východ, aby ich docibrila pod vedením indických majstrov. Pani Madarová učí vo Fame.sk už vyše 3 rokov základy áyurvedskej masáže tváre, a to študentov kurzu IMAGE-MAKER 7v1. Vyučuje rovnako aj individuálne hodiny a pokročilejšie techniky.

Povedali o nej absolventi:
„Hodina áyurvédskej masáže, aj keď sme si možno nevedeli predstaviť na začiatku, že by sme to robili, nás úplne uchvátila. Ten pocit, ktorý tam zažijete je úplne neopísateľný. Po 20 minútovej masáži tváre sme mali dojem, že sme po 3-mesačnej dovolenke. Cítili sme sa štastní, veselí a oddýchnutí. Pleť bola úplne nabopnaná, spružená. Táto technika masáže má cca 2-4.000 rokov a je úplne iná a účinnejšia ako klasická masáž, ktorá je stará len pár desiatok rokov. Je jedno, či to chcete robiť profesionálne alebo len doma, je to rozhodne worshop, ktorý stojí za to!“

Povedali o nej vo Fame.sk:
 „Pred workshopmi Áyurvédskej masáže tváre je vždy vo Fame.sk bitka o to, kto bude modelom lektorke. Vieme o čom hovoríme, sami sme to niekoľko razy precítili na vlastnej koži. Je mega veľký rozdiel, keď sa o vás stará študentka alebo lektorka. Keď vás masíruje študentka, je to ok, milé. A keď pani Terka, zaspíte do minúty. A vstanete tak, že vyzeráte o 10 rokov mladší a oddýchnutý. Nie je čo viac dodať. Workshop si veľmi chválila aj Janka Mináriková, bývala playmate, ktorá sa do Áyurvédy a Indie tiež zamilovala“.