fbpx

Lektor
Make-up artist

Profesné skúsenosti:
od roku 2010
Prednáša kurzy:
Kurz IMAGE-MAKER 7v1
Prednáša na workshopoch:
Všetky z oblasti make-upu

Ivetka Škrabáková

O lektorovi:
Ivet patrí medzi nové vychádzajúce hviezdy slovenského make-up neba. Jej miesto je už však plne stabilizované, vďaka jej vyspelému rukopisu a vždy kvalitne spracovanými prácami. Možno ste netušili, ale je vyštudovaná módna návrhárka. Od útleho detstva sa venuje umeniu v rôznych sférach. A make-up bol len prirodzeným vyústením jej schopností a talentu.
Má za sebou víťazstvá v niekoľkých súťažiach. Napríklad na Art creative makeup na Interbeauty v kategórii profesional získala 1. miesto a taktiež na Interbeauty Trophy 2017 v kreatívnom líčení vyhrala cenu blogeriek, na súťaži Vizáž roka 2016 obsadila 4.miesto z 80 súťažiacich. Na jednej z najprestížnejších svetových súťaží NYX Face Awards CZ/SK 2017 a 2018 sa umiestnila v TOP 5 v obrovskej konkurencii.

Najnovšie získala titul majsterky Slovenska v líčení za rok 2018!

Povedali o nej absolventi:
“Ivet s nami spravila divy. Na každej ďalšej hodine s ňou, sme videli na sebe také obrovské skoky, že to bolo až neuveriteľné. Inšpirovala nás hlavne v tom, aby sme sa prestali báť farieb. A prekonali mantinely, ktoré sme si sami dali vo svojej hlave. Museli sme prejsť mimo zóny svojho make-upového komfortu. Na konci kurzu sme už robili také práce, o ktorých by nám na začiatku ani nepadlo snívať.”

Povedali o nej vo Fame.sk:
“Na Ivet si ceníme, že sa ozaj venuje študentom. Stojí pri nich, pomáha radami a prakticky ukážkami. Takisto sme boli veľmi milo prekvapení, keď začala u nás učiť, že študenti robili také silné a náročné témy, ako profesionáli s niekoľkoročnou praxou. Teší nás, že máme lektorov, ktorí študentom otvárajú nové dimenzie v ich vlastnej kreativite.”