+421 901 710 659 | info@fame.sk

2-hodinový relaxačný rituál pre ženy

2-hodinový relaxačný rituál pre ženy

109,00 

Kategórie:

Popis

Nechajte sa rozmaznávať masážami, maskami, relaxáciou a poradenstvom!

  • 1-hodinová celotelová ayurvédska masáž
  • 15-minútová relaxačná a protivrásková masáž tváre a hlavy
  • 15-minútová liečivá luxusná bio-organická maska tváre
  • vedená relaxácia
  • ayurvédsky čaj
  • 30 minút poradenstvo v oblasti v oblasti výživy, pohybu, zdravej stravy a duševných vecí
  • darček

Nechajte sa dlhé 2 hodiny rozmaznávať masážami, relaxáciou, výživnou bio-maskou tváre, poradenstvom v oblasti výživy, zdravej stravy a rozhovormi, ktoré Vám pomôžu.

– Ayurvédska celotelová masáž má tisícročnú tradíciu, je matkou všetkých masáží. Má výrazné ozdravné a liečivé účinky. Pôsobí detoxikačne, rozhýbe Vašu spomalenú lymfu, pomôže k celkovej očiste tela. Odburáva stres, zlepšuje spánok, povzbudzuje imunitu, ukľudňuje, pomáha pri liečbe mnohých chorôb. Pomáha pri chudnutí. Odburáva aj celulitídu, uvoľňuje stuhnuté svalstvo – vhodné pre ľudí so sedavým zamestnaním. Človek sa po masáži cíti ako znovuzrodený a napumpovaný energiou do ďalších dní. Na výber je olejová alebo suchá masáž bez použitia oleja. Odporúčame však najmä olejovú masáž, ktorá aj vyživí a zvláčni pokožku – na výber máte buď ayurvédsky bylinkový olej alebo virgin coconut olej.

– Relaxačná a protivrásková masáž tváre má bezkonkurenčné relaxačné, protivráskové, povzbudzujúce, spevňujúce a vyživujúce účinky. Čo viac si želať? Nechajte sa aj Vy uniesť príjemnými dotykmi, ktoré Vás zrelaxujú do končekov vlasov. Rovnako aj Vaša pleť sa bude cítiť napnutá, lymfa prekrvená a tvár zožiarená.

– Bio maska tváre Vám dodá chýbajúce vitamíny a výživu. Nechajte si oživiť Vašu tvár bio-organickou maskou najvyššej svetovej kvality. Vyberte si jednu z dvoch luxusných masiek: raw čokoládová alebo superfood.
– Vedená relaxácia slúži na to, aby Vás masérka a poradkyňa uviedla do stavu relaxácie, kedy sa len znásobia účinky prebiehajúcej masky tváre a doznejú liečivé účinky celotelovej masáže.

– Ayurvédsky čaj z Indie alebo Srí Lanky umocní všetky relaxačné a liečivé účinky. Dodá Vám potrebné živiny, vitamíny, minerály.

– Poradenstvo v oblasti v oblasti výživy, pohybu, zdravej stravy a dušených vecí slúži na to, aby ste zistili, kde robíte chyby a naštartovali svoj život správnym smerom.

– Darček ktorý Vás poteší a pripomenie Vám tento krásny rituál.

Cena: 129,- Eur – ak masérka/poradkyňa pôjde ku Vám domov, do office či práce, kde vytvorí u Vás privátnu oázu relaxu. Platí len pre okresy: BA, DS, TT, NR, KN. Pri viacerých masážach naraz, je príplatok 20 Eur jednorazový a ku ďalším masážam sa už neprirátava.

Masáž prebieha v tréningovom ateliéri akadémie FAME.sk certifikovanou lektorkou alebo u Vás doma či na Vami určenom mieste (práca, office atď.).

Rituál je určený len pre ženy a deti.

Termíny na objednávku na tel. č. 0901 710 659

facebook